A Friggin Unicorn, yo.

اجرای پروژه های 360

انجام حرفه ای پروژه های 360

ماورانت با استفاده از اخرین تکنولوژی در زمینه ی ساخت و اجرای پروژه های 360 می تواند مشتریان احتمالی شما را که در خانه و پشت کامپیوتر شخصی شان بدنبال محصول یا سرویسی خاص می گردند، به شما برساند. این پروژه نه تنها جذابیت سایت شما را بالا می برد بلکه باعث افزایش مدت زمان حضور مشتریان احتمالی در وبسایت شما خواهد شد.

استفاده از پروژه 360 به عنوان شیوه ای تبلیغاتی مزایایی زیاد دارد که در زیر به تعدادی از انها اشاره می کنیم :

راحتی و سهولت

تصور کنید که در 24 ساعت یک روز و همچنین هفت روز هر هفته مشتریان شما بتوانند از طریق اینترنت بازدیدی همه جانبه ای را از امکانات و محل مورد نظر داشته باشند.

جزئیات و زاویه دید

یکی از امکاناتی که پروژه 360 در اختیار مشتریان شما قرار می دهد انتخاب زاویه دید به مخاطب است. به این صورت که مخاطب می تواند در عکس بچرخد، روی تصویر زوم کند یا به عقب رفته و نمای کلی از فضا را در پیش چشمان خود قرار دهد.

اولین برداشت

روزی با هوای نامناسب، ساخت و ساز در نزدیکی شما و یا حتی شرایط محیطی می تواند بروی برداشت و یا تصور مشتریان شما اثر سوء بگذارد. با استفاده از پروژه 360 تمامی این اتفاقات غیرقابل پیش بینی را حذف کرده و در هر زمان یا شرایط به مشتریان تان این امکان را می دهید تا تنها با استفاده از کامپیوتر شخصی شان از مزایا و کیفیت محصول یا سرویس ارائه شده را در بهترین شرایط ممکن مشاهده نمایند.

اطمینان بخشی به مشتریان

امروزه اینترنت تبدیل شده است به یک دروازه ای برای تجارت، با گسترده ترین کاربرانی که تصورش نیز سخت است. برای استفاده از این رسانه قدرتمند بایستی بتوان از طریق اینترنت به تمامی سوال ها یا خواسته های مشتریان احتمالی پاسخ داد. پروژه 360 با به تصویر کشیدن تمامی فضاها و نماها و مهمتر از آن حق انتخاب این نماها و فضاها را به مشتریان شما می دهد. تحقیقات انجام شده بروی تجارت اینترنتی نشان داده است که مشتریان ترجیح می دهند با مشاهده ی یک پروژه 360 از کیفیت محصول یا سرویس ارائه شده اطمینان حاصل کنند. همچنین این تحقیقات ثابت کرده است که پروژه 360 باعت افزایش مدت زمان ماندگاری مخاطب بروی وبسایت شما می شود.

مقرون به صرفه بودن

با استفاده از پروژه 360 شما هزینه های زیادی را از دوش مشتریان احتمالی خود برخواهید داشت. بوسیله پروژه 360 دیگر نیازی نیست مشتریان شما در یک روز شلوغ کاری و با وجود ترافیک های فراوان شخصا برای بازدید از محل مورد نیز یا امکاناتی را شما در اختیارشان قرار می دهید، بازدید نمایند.

برای مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09124941471

09337905107

ball
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به گروه متخصصین ماورانت می باشد
هر گونه کپی برداری غیر مجاز از این سایت پیگرد قانونی دارد
Copyright @ Mavaranet.com . All rights reserved