A Friggin Unicorn, yo.

طراحی حرفه ای انواع

لوگو ، کارت ویزیت ، کاتالوگ ، پوستر

یکی از نقاط قوت گروه متخصصین ماورانت بخش طراحی شرکت می باشد که با جمع آوری گرافیست های حرفه ای و خلاق همواره توانسته است با ارائه طرح های بدیع، زیبا و رعایت استاندارد های طراحی روز دنیا در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات نهایت رضایت مشتری را بدست آورد.

خدمات ما در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات عبارتند از :

 • طراحی لو گو و آرم و علائم تجاری
 • ارائه کلیه خدمات طراحی گرافیک و چاپ
 • طراحی کاتالوگ، بروشور، پوستر، پلات و بیل بورد های شهری
 • طراحی بسته كامل اوراق اداری ( كارت ویزیت، سربرگ، پاكت، پاكت نامه، كاغذ یادداشت )
 • استندها و ابزارهای تبلیغاتی و نمایشگاهی
 • طراحی و اجرای انواع بسته بندی محصولات
 • خدمات چاپ شامل تهیه فیلم و زینک،چاپ افست، سیلک، دیجیتال و پلات در كلیه ابعاد
 • طراحی پکیج های تبلیغاتی بر اساس استانداردهای روز دنیا و مطابق با میزان سرمایه گذاری شرکت ها .
 • طراحی و صفحه آرائی مجلات داخلی و خارجی.
 • طراحی آرم ، لوگو و ست اداری شرکت ها.
 • طراحی . رایت و چاپ سی دی کاتالوگ (مولتی مدیا) باپاکت چاپ شده

تبلیغات يک فرآيند است و نه يک رسانه. اگر چه که تبليغات به شکل هاي گوناگون رسانه اي براي ارتباط برقرار کردن بکار مي رود. تبليغات در ساده ترين شکل آن، روشي است که صاحب یک کسب و کار، با مشتري و مصرف کننده از طريق يک رسانه يا چند رسانه ارتباط برقرار مي کنند. اين امر مي تواند به سادگي يک تابلوی گرافیکی باشد که در تابلوي اعلانات يک سوپر مارکت قرار دارد. فروشنده متوجه اين موضوع است که این تبلیغ محصولي براي فروش با قيمت داده شده به مردم مي باشد تا کساني که احتمالا اين محصول مورد علاقه شان است، آن را بخرند.

اين موضوع شکل هاي ابتدايي تبليغات را به ياد مي آورد، هنگامي که کالاهاي جديد و عجيبي با کشتي از خاور دور و هند (( مانند چاي و چاشني ها)) به اروپا فرستاده مي شد، نياز بود تا براي خريد آنها، توجه مردم به محصولاتي که تا آن زمان با آن مواجه نشده بودند، جلب شود.

تصور اینکه تبلیغات می تواند پرده ای بر روی معایب یک محصول باشد و موقعیت شرکت و محصول را در بند و تفکری بازار مدار تضمین نماید، تصوری محکوم به شکست است .کافی است به هنگام گذر از کوچه و خیابان به این تبلیغات رنگارنگ آویخته و نصب شده به روی مکان های مختلف با تامل نگاهی بیاندازیم و رها از رنگ و طرح ،شعارهای این تبلیغات را با تجربه های خویش در یک ترازو قرار دهیم ،آنگاه به این حقیقت تلخ پی می بریم که در این بین دسته ای از تبلیغات هستند که هدفی جز اغوای مصرف کننده را ندارد.

بایستی توجه داشت که بحث اخلاقیات در بازاریابی و تبلیغات نه تنها از جنبه رعایت مسئولیت های اجتماعی و وجدان فردی بلکه از دید تاثیر بلند مدت آن در وفاداری مشتریان بسیار حائز اهمیت است و در بلند مدت برای بقای هر کسب وکاری تعیین کننده می باشد.

علم طراحی گرافیک (و با تاکید مجدد: علم طراحی گرافیک ،نه هر شخصی که توانایی کار با نرم افزار های گرافیکی را داشته باشد) ،دانشی است که در شاخه تبلیغات با هدف ایده سازی ،معرفی یک برند، برجسته سازی نقاط قوت یک کسب و کار یا محصول ، جلب اطمینان مشتریان و ترغیب آنها برای حضور در بازار و خرید به کار می رود. این دانش نیز همانند سایر علوم وفنون مستلزم به روز رسانی مداوم است.

گروه متخصصین ماورانت با باور به مطالب فوق و قرار دادن این اهداف والا در سرلوحه فعالیت های خویش ، همواره توانسته پشتیبانی مناسب برای مشتریان خود در امر طراحی و تبلیغات باشد و رضایت مشتریان خود را به عنوان سرمایه ای ناب و با ارزش برای خود کسب کند.

برای مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل نمایید

09124941471

09337905107

ball
کلیه حقوق این وبسایت متعلق به گروه متخصصین ماورانت می باشد
هر گونه کپی برداری غیر مجاز از این سایت پیگرد قانونی دارد
Copyright @ Mavaranet.com . All rights reserved