انجمن ماورانت

آموزش تخصصی کامپیوتر و IT

ارسال پاسخ 
 
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طراحی سایت پرسش و پاسخ
۴-۳-۱۳۹۷, ۰۹:۳۵ عصر
ارسال: #1
طراحی سایت پرسش و پاسخ
[rtl]طراحی سایت پرسش و پاسخ


طراحی سایت پرسش و پاسخ 
طراحی سایتطراحی وب سایت طراحی سایت پرسش و پاسخ به وب سایتی گفته می شود که در آن به همه ی سوالات پاسخ داده می شود. انواع سوالات مختلف چه سوالات تخصصی و چه سوالات ساده و ابتدایی در این وب سایت ها قرار دارد. نکته ی مهم این وب سایت ها این موضوع می باشد که در این وب سایت ها به همه ی سوالات پاسخ داده می شود، روش کاری وب سایت های پرسش و پاسخ به این صورت است که سوالات در گروه دسته بندی می شوند و افراد برای پیدا کردن جواب های خود می توانند به بخش های اختصاصی مدنطر خود مراجعه کنند.

نکته ی مهم در طراحی
سایت
 پرسش و پاسخ
ممکن است ساختار برخی ازوب سایت ها به گونه ای باشد که باعث سردرگمی و گیج شدن کاربران شود و در کل وب سایت به دنبال جواب مدنظر خود باشند. این در حالیست که هدف اصلی وب سایت های پرسش و پاسخ ایجاد محیطی آرام و منظم می باشد تا آرامش را برای کاربران ایجاد کند و آن ها را قادر سازد تا جواب سوالات خود را به راحتی پیدا کنند. در ادامه مقاله به مهم ترین نکاتی که به نظم و ترتیب وب سایت کمک می کند پرداخته ایم با ما همراه باشید.

ویژگی هایی که در طراحی
سایت
 پرسش و پاسخ
عنوان سوال ها در طراحی سایت پرسش و پاسخ بایدکاملا واضح و روشن باشد تا کاربران دچار سردرگمی نشوند . • از درج و قرار دادن عبارات بی ربط و نا مربوط وغیر مرتبط با موضوع سوال در طراحی سایت پرسش و پاسخ جدا خود داری نمایید . • بهتر است برای پرسش های خود در طراحی سایت پرسش وپاسخ از بر چسب های مناسب استفاده نمایید، زیرا با این کار علاوه بر اینکه باعث دسته بندی شدن سوالات در طراحی سایت پرسش و جواب می شوید، نظم سایت را نیز افزایش خواهید داد. • یکی از نکات مهم در طراحی سایت پرسش و پاسخ این موضوع می باشد که تمامی پرسش و پاسخ ها در طراحی سایت باید کاملا دسته بندی شده باشند تا کاربران مطابق با نیاز خود به دسته بندی مربوط به همان سوال مراجعه کند. • بسیاری از افراد در طراحی سایت پرسش و پاسخ بسیارفعال می باشند، برای جبران و تشویق تلاش و فعالیت این افراد می توانید از تبلیغات رایگان به صورت آیکون های تصویری در حاشیه های طراحی سایت پرسش و پاسخ خود استفاده نمایید.

طراحی وب سایت های مربوطبه تالارهای پذیرایی میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود
امکان معرفی خدمات تشریفات و تالار از طریق طراحی
سایت
 تشریفات عروسی 
امکان نمایش منوی آنلاین غذاها از طریق طراحیسایت تشریفات عروسی 
امکان رزرو آنلاین تالار و تشریفات با قابلیت هایپرداخت آنلاین از طریق طراحی سایت تشریفات عروسی 
طراحی سیستم بخش اخبار و اطلاعیه های تالار در طراحی
سایت
 تشریفات عروسی 
طراحی سیستمی برای ثبت خاطرات و تجربیات از تالاردر طراحی سایت تشریفات عروسی 
امکان نمایش جدول برنامه های تالار در طراحی سایتتشریفات عروسی[/rtl]

طراحی سایت ، طراحی سایت  ، طراحی وب سایت ، طراحی وب سایت 
نقل قول
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان